PROJEKT EVROPSKA VAS

V torek, 9. 5. 2023, je potekala zaključna prireditev projekta Evropska vas. Vse sodelujoče šole projekta Evropska vas iz celjske regije so se predstavile s stojnicami na Glavnem trgu v Celju. Na prireditvi smo sodelovali tudi mi. Na stojnici smo razstavljali izdelke, ki so nastali na tehniškem dnevu Evropska vas – Portugalska.  Na stojnici so našo šolo zastopale učenke in učenci interesne dejavnosti plesne urice, ki so obiskovalce navdušile s pestrostjo in bogatostjo izdelkov. Pripravile so tudi kviz za obiskovalce, v katerem so lahko preverili svoje znanje o Portugalski in osvojili nagrade (magnet, razglednico, knjižno kazalko ali zastavico).  V kvizu se je tudi letos preizkušal gospod Borut Pahor, bivši predsednik naše države. Na prireditvi so se učenke predstavile s plesno točko na portugalsko skladbo Baby boo.

Silvija Kuzman