IGRIVO ŽIŠKO POPOLDNE

Žiče, 14. 10. 2022 – Podružnična osnovna šola Žiče, Turistično društvo Žička gorca in ostala sodelujoča društva so v petek, 14. 10. 2022, organizirali že 12 IGRIVO ŽIŠKO POPOLDNE v Domu kulture v Žičah. Druženje se je pričelo z nagovorom predsednice Turističnega društva Žička gorca, ge. Rosane Šuc Ravničan, in učiteljice na POŠ Žiče, ge. Danice Strmšek. S svojim plesom so navdušile plesalke Plesno gibalnega krožka POŠ Žiče in učenke petega razreda OŠ Loče. Otroci so lahko ustvarjali v štirih ustvarjalnih delavnicah, ki so jih pripravile učiteljice POŠ Žiče in POŠ Jernej ter vzgojiteljice iz vrtca Žiče. Predstavili so se tudi gasilci iz Žič, taborniki Roda belega konja in konjiški planinci. Gospa Urška, iz Frizerskega studia B iz Loč, je delala odlične frizure, otroci pa so se lahko posladkali s kostanji in s slastnimi palačinkami z Nutello. Popoldan je prehitro minil, vsi pa so se strinjali, da bi IGRIVO ŽIŠKO POPOLDNE moralo biti vsako leto.

Učiteljice POŠ Žiče