Teden otroka v petih razredih

Kot vsako leto je prvi teden v oktobru namenjen otrokom, saj po Sloveniji obeležujemo teden otroka. Tudi v petih razredih smo si teden popestrili z različnimi dejavnostmi. Veliko smo se gibali, plesali, predvsem pa so se učenci družili s sovrstniki in se imeli dobro. V tem tednu smo izvedli tri dneve dejavnosti, in sicer so se petošolci v torek, 4. 10. 2022,  urili v računalniškemu opismenjevanju, v sredo, 5. 10. 2022, so dan preživeli v naravi, preizkusili so se v orientaciji in v različnih športnih igrah. V četrtek, 6. 10. 2022, pa smo z učenci izvedli tehniški dan, ki je je bil namenjen kreativnosti in druženju, saj so učenci ustvarjali različne družabne igre, s katerimi so si polepšali preostanek pouka in tudi marsikateri odmor v nadaljnjih dneh.

Učiteljici 5. a- in 5. b-razreda