ZAGOTAVLJANJE TOPLEGA OBROKA ZA UČENCE v času trajanja izobraževanja na daljavo

Spoštovani starši!

V naslednjem tednu, od 9. novembra dalje, je  zaradi trenutnih epidemioloških razmer v državi ponovno organizirano izobraževanje na daljavo, učenci pa bodo imeli možnost brezplačnega toplega obroka.

Brezplačni topli obrok pripada učencem, ki so prijavljeni na šolsko kosilo in pri katerih povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku ali odločbi na podlagi vloge za priznanje pravice do subvencije malice ali kosila ne presega 382,82 € (3. dohodkovni razred otroškega dodatka). Brezplačni topli obrok pripada tudi učencem, ki so nameščeni v rejniško družino.

NUJNOST PRIJAVE NA BREZPLAČNI TOPLI OBROK

Starši učencev lahko svoje otroke, če so ti upravičeni do brezplačnega toplega obroka, prijavite do ponedeljka, 9. 11. 2020, do 10. ure (na e-naslov: tajnistvo@osloce.net ali telefon 03 757 36 31.

S prijavo je prevzem toplega obroka obvezen in velja do veljavnosti ukrepa.

Za prevzem toplega obroka ste zadolženi starši oziroma učenci sami. Učenci oziroma njihovi starši topli obrok prevzamete na šoli.

Prevzem obroka bo med 11. in 13. uro.

V kolikor bo dovolj prijav, bo prevzem brezplačnega toplega obroka mogoč od torka, 10. 11. 2020, dalje.

Želimo vam vse dobro. OSTANITE ZDRAVI!

S spoštovanjem,    Metka Ambrož Bezenšek