NUJNO OBVESTILO – ORGANIZACIJE NUJNEGA VARSTVA OTROK NE BO (15. 3. 2020, 16:05)

Spoštovani starši!

V obdobju razglašene epidemije koronavirusa COVID-19 v Republiki Sloveniji, obveščamo vse starše o novi odločitvi Vlade Republike Slovenije za področje vzgoje in izobraževanja, in sicer je Vlada Republike Slovenije danes, dne 15. 3. 2020, izdala Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja. Zaradi navedene odločitve bo prenehala veljati Odredba o prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Uradni list RS, št. 19/20 in 22/20), ki je dovoljevala organiziranje nujnega varstva otrok in bodo tako vse šole od 16. marca 2020 do preklica zaprte.

Novi odlok tako NE DOVOLJUJE VEČ ORGANIZACIJE NUJNEGA VARSTVA OTROK, ki tako do nadaljnjega ne bo organizirana, prepoved pa velja do prenehanja razlogov zanjo, o čemer vas bomo sprotno obveščali.

V ta namen vas prosimo, da spremljate spletno stran šole.

Vse dobro vam želim in vas lepo pozdravljam.

Metka Ambrož Bezenšek, ravnateljica