Get Adobe Flash player
Povezave

tom

safe

e-ucilnica

tosemjaz

e-knjiga

opb

katalog_ip

... 

svet zavoda

svet starsev

popestrimo solo

 

| ŠOLSKA POŠTA |

 

Vozni red

Vozni red za učence OŠ Loče za šolsko leto 2016/17

ODHODI S POSTAJ (BUS):

Spodnje Laže 6:05 in 7:10 Loče 12:45,13:20, 14:30 in 15:30
Zbelovo 6:07 in 7:12 Loče 12:45,13:20, 14:30 in 15:30
Draža vas 6:30 in 7:10 Loče 12:25, 13:15, 14:25 in 15:25
Žiče 6:32 in 7:12 Loče 12.25, 13:15, 14:25 in 15:25
Jernej 6:55 in 7:20 Loče 13:20, 14:10 in 14:40
Ličenca 6:50 in 7:15 Loče 13:20, 14:10 in 14:40
Petelinjek 6:52 in 7:17 Loče 13:20, 14:10 in 14:40
Jernej (šola) 6:50 in 7:15 Jernej (šola) 12:35, 13:30 in 14:45

ODHODI S POSTAJ (KOMBI):

Kraberk 6:55 Loče 13:00 in 14:40
Klokočovnik 6:59 Loče 13:00 in 14:40
Ostrožno 6:40 Loče 13:35
Lipoglav – Dolga Gora 7:10 Loče 13:15 in 14:25
Zbelovska Gora 7:15 Loče 13:15 in 14:25

 

 

 


Učitelji so dosegljivi v času odmorov na telefonski številki 03 757 36 45.

 

 

IME IN PRIIMEK

RAZREDNIK/POUČUJE PREDMET

GOVORILNE URE  POGOVORNE URE

GOVORILNE URE  POGOVORNE URE

Zlatka Gajšek

1. a                                      

sreda,

0. ura

po dogovoru

Adrijana Potočnik

1. b                                      

torek,

0. ura

po dogovoru

Nataša Samsa Kovačič

druga strokovna oseba v 1. razredu,

JV OŠ Loče, POŠ Jernej

po dogovoru

po dogovoru

Nada Vodovnik

2. a

sreda,

4. ura

po dogovoru

Mateja Kamplet

2. b

sreda, 0. ura

po dogovoru

Anuška Berdnik

3. a,

VV OŠ Loče

ponedeljek,

0. ura

po dogovoru

Barbara Jevšnik

4. a

torek,

4. ura

po dogovoru

Jelka Marzidovšek

5. a

sreda,

4. ura

petek, 4. ura

Jožica Paj

5. b

ponedeljek,     2. ura

petek, 0. ura

Alenka Ungar Dietinger

6. a

angleščina 4. r. – 9. r

izbirni predmet španščina

(OŠ Pod goro)

sreda, 5. ura

po dogovoru

Katja Jošt

6. b,

slovenščina od 6. do 9. razreda, slovenščina 4. r. (POŠ Jernej)

po dogovoru

po dogovoru

Tina Lavrinc

7. a, 

šport, obvezni izbirni predmeti ŠSP, IŠP, neobvezni izbirni predmeti – ŠPORT 4. r., 5. r., in 6. r.; OPB POŠ Žiče

četrtek, 3. ura

četrtek, 4. ura

Vesna Celcer

7. b,

geografija, DKE,izbirni predmet jaz in drugi, OPB OŠ Loče

torek, 2 ura

sreda, 4. ura

Duša Pokorn

8. a,

šport, izbirni predmeti ŠZZ, ŠZS

torek, 1. ura

po dogovoru

Bogdan Meglič

8. b,

fizika, tehnika in tehnologija,izbirni predmet: kovine

kolesarski krožek

sreda,

3. ura

petek,

3. ura

Fanika Vezjak

9. a,

matematika od 6. do 9. razreda,

četrtek,3. ura

po dogovoru

Vesna Hmelak

9. b

zgodovina od 6. do 9. razreda, gospodinjstvo 6. r.,

izbirni predmet turistična vzgoja

torek, 3. ura

sreda 2. ura

Darinka Gorinšek

matematika,

OPB LOČE

po dogovoru

po dogovoru

Alenka Tajnikar

angleščina 2. r., 4. r, 5. r., 6. r,  8. r

OŠ Loče, angleščina POŠ Jernej in POŠ Žiče, 4. r. neobvezni izbirni predmet angleščina 1. r.

sorazrednik 7. b

sreda, 0. ura

po dogovoru

Sabina Mlinarič/

Ines Leskovar

knjižnica, slovenščina  8. r.,

sorazrednik 6. a

po dogovoru

po dogovoru

Svetlana Klemenčič

slovenščina, vodja šolske prehrane, izbirni predmet sodobna priprava prehrane za 7. r. in 8. r.,

sorazrednik 9. b

petek, 1. ura

petek, 1. ura

mag. Marinka Habjan Škrinjar

angleščina 8. r. in 9. r., neobvezni izbirni predmet nemščina  5. r. in 6. r;

obvezni izbirni predmet nemščina 7. r. in 8. r.,

pomočnica ravnateljice

ponedeljek, 3. ura

po dogovoru

Alojzija Slavica Schlaus

specialni pedagog

po dogovoru

po dogovoru

Nataša Koprivnik

svetovalna delavka

sorazrednik, 7. a

po dogovoru

po dogovoru

Vlasta Zorc

likovna vzgoja od 6. do 9. r. v

OŠ Loče in OŠ Vitanje,

izbirni predmet likovno snovanje za sedmi, osmi in deveti razred, sorazrednik 8. b

po dogovoru

po dogovoru

Karmen Leskovar

glasbena vzgoja, pevski zbor, izbirni predmet ansambelska igra

po dogovoru

po dogovoru

mag. Uroš Hren

računalništvo v OŠ Loče in OŠ Ob Dravinji, izbirni predmet  ROM, UBE, MME

po dogovoru

po dogovoru

Metka Ambrož Bezenšek

kemija (8. a in 8. b),

ravnateljica

po dogovoru

po dogovoru

Ines Potočnik

matematika, knjižnica, OPB Loče

sorazrednik 8. a

po dogovoru

po dogovoru

Darja Fijavž

naravoslovje 6. a r.,

biologija 8. in 9. r.,

sorazrednik 9. b

ponedeljek

3. ura

po dogovoru

Urška

Ribič Hribernik

kemija  9. r.,

naravoslovje 6. r  in 7. r.,

po dogovoru

po dogovoru

 Iva Gorinšek

1. razred POŠ Žiče

po dogovoru

po dogovoru

Danica Strmšek

2. razred POŠ Žiče

torek,

1. ura

po dogovoru

Katja Kozjan

3. razred POŠ Žiče

ponedeljek

0. ura

po dogovoru

Mira Javornik

vodja POŠ Žiče,

 4. razred POŠ Žiče

torek, 2. ura

ponedeljek, 0. ura

Nuša Mlaker

OPB  Jernej

po dogovoru

po dogovoru

mag. Irena Skutnik

OPB Žiče

podogovoru

po dogovoru

Majda Rečnik

1. in 2. razred POŠ Jernej

po dogovoru

po dogovoru

Erika Sevšek

3. in 4. razred POŠ Jernej,

vodja POŠ Jernej

po dogovoru

po dogovoru

Tatjana Štefanič

OPB OŠ Loče

po dogovoru

po dogovoru

Nika Škorjanc

specialna pedagoginja

po dogovoru

po dogovoru

Sanja Mlakar Matković

inkluzivni pedagog

po dogovoru

po dogovoru

     

 

 

 

 

 
Šolski zvonec

 

0. ura: 07.30 – 08.15
1. ura: 08.20 – 09.05
2. ura: 09.10 – 09.55
Malica (20 min)
3. ura: 10.15 – 11.00
4. ura: 11.05 – 11.50
5. ura: 11.55 – 12.40
6. ura: 12.45 – 13.30
7. ura: 13.35 – 14.20
8. ura: 14.25 – 15.10
9. ura: 15.15 – 16.00

Šolska televizija

youtube.TV