SPREJEM PRVOŠOLCEV NA OŠ LOČE

V Osnovno šolo Loče je letos prvič stopilo 22 prvošolcev, ki so bili lepo in toplo sprejeti. Učenci naše šole so za njih in za njihove starše pripravili kratek program, ki je pomagal pomiriti njihova nemirna srca. Nato so jih lepo in prijazno nagovorili še ga. ravnateljica, Metka Ambrož Bezenšek, ga. svetovalna delavka, Katarina Tiršek, gospod župan, g. Darko Ratajc in policist, g. Peter Kovše. Po končanem programu sta nove učence sprejeli njihovi razredničarki in jih peljali na ogled učilnice, v kateri bodo preživeli večino časa novega šolskega leta. Tam sta jih čakala tortica in sok, s katerima so se posladkali. Starši so medtem dobili še nekaj napotkov, nato so si tudi oni ogledali učilnico prvošolcev ter polni novih vtisov s svojimi nadebudneži odšli domov.