DROBTINICA

Žiče, 15. 10. 2022 – Podružnična osnovna šola Žiče je letos prvič sodelovala v projektu DROBTINICA. Stojnico smo postavili pred Kulturnim domom v Žičah. Učenci in učiteljice podaljšanega bivanja so pripravili plakat in napise za stojnico, trije predstavniki krožka Drobni koraki in učiteljici pa so prodajali dobrote v soboto dopoldan. Pridružili so se jim tudi predstavniki KORK Žiče- Draža vas.

Zbrali smo kar nekaj prostovoljnih denarnih sredstev za otroke in družine, ki zaradi nizkih prihodkov ne morejo poravnati stroškov prehrane, šolskih ekskurzij, vstopnin, šole v naravi …

Zahvaljujemo se vsem, ki vam ni vseeno, da ste po svojih najboljših močeh prispevali k uspehu te akcije v dobro otrok in naše skupnosti.

Učiteljice POŠ Žiče